Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 65. Van » Milli Egemenlik caddesine yeni kavşak yapıldı
Milli Egemenlik caddesine yeni kavşak yapıldı

Milli Egemenlik caddesine yeni kavşak yapıldı

Milli Egemenlik caddesine yeni kavşak yapıldı :Van Büyükşehir Belediyesi, Milli Egemenlik Caddesi’nde trafik kazalarının ve ihlallerin yaşandığı bir noktaya kavşak yaptı.

Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı, kent genelinde başlattığı yol açma, genişletme ve bakım-onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Sanat Yapıları Yapım Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kent trafiğinin yoğun olduğu noktalardan biri olan Milli Egemenlik Caddesi’nde yılların kangrenleşen bir sorununu daha çözdü. Kültür sarayının hemen arkasında trafik kazaları ve ihlallerinin sık yaşandığı bir noktaya kavşak yapıldı. Kadastro sınırlarının içersine giren yapılar ekipler tarafından yıkılırken sıfırdan inşa edilen kavşağın kaldırım ve peyzaj alanlarını da yenilendi.

Yolun yıllarca kazalara davetiye çıkardığını belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, 4 ayrı ekiple farklı noktalarda bu tür çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Van halkına daha iyi hizmet için mesai saati gözetmeksizin çalışmaların sürdüğünü belirten yetkililer, ana arterler başta olmak üzere kentin dört bir yanındaki cadde ve sokaklarda bulunan kavşak, kaldırım ve menfezlerde bakım-onarım ve yenileme çalışmaların da sürdüğünü dile getirdi.

Büyükşehir Belediyesince yapılan yeni kavşak sürücüler kadar çevre sakinlerini de sevindirdi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*