Cumartesi , 16 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Miraç Kandili’nde Kırtık Mezarlığı’na Ring Seferi
Miraç Kandili’nde Kırtık Mezarlığı’na Ring Seferi

Miraç Kandili’nde Kırtık Mezarlığı’na Ring Seferi

Miraç Kandili’nde Kırtık Mezarlığı’na Ring Seferi :Manisa Büyükşehir Belediyesi, Pazar günü idrak edeceğimiz Miraç Kandili dolayısıyla her hafta Cuma günü gerçekleştirdiği Kırtık Mezarlığı ring seferlerini Pazar günü de gerçekleştireceğini bildirdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, her Cuma Kırtık Mezarlığı’nda vefat eden yakınlarını ziyarete gelen vatandaşlar için mezarlık girişinden kabristanın içine kadar otobüs ring seferi gerçekleştiriyor. Manisa Büyükşehir Belediyesinin ring hizmetinin 23 Nisan Pazar günü idrak edeceğimiz Miraç Kandili’nde de gerçekleştirileceği bildirildi. Konuyla ilgili Manisa Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, “Miraç Kandili’nde ebediyete intikal etmiş yakınlarını ziyaret etmeye gelecek vatandaşlarımız, her Cuma rutin olarak gerçekleştirdiğimiz ring seferimizden Pazar günü de yararlanabileceklerdir. Ring seferimiz mezarlık girişinden başlayarak, kabristanın iç kısımlarına kadar vatandaşlarımızı taşımaktadır. Bu vesileyle tüm Manisalıların ve milletimizin Miraç Kandili’ni tebrik ederiz” denildi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*