Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Genel » Mithatpaşa-Meşrutiyet Üst Geçidi Kaldırılıyor
Mithatpaşa-Meşrutiyet Üst Geçidi Kaldırılıyor

Mithatpaşa-Meşrutiyet Üst Geçidi Kaldırılıyor

Mithatpaşa-Meşrutiyet Üst Geçidi Kaldırılıyor :Ankara Büyükşehir Belediyesi, Mithatpaşa ile Meşrutiyet caddeleri kesişiminde bulunan yaya üst geçidinin yıkım çalışmalarına başladı.

Büyükşehir Belediye Meclisi’nde alınan, “Kızılay bölgesindeki yaya üst geçitlerinin yenilenmesi veya kaldırılması” kararı gereğince yıkım çalışmalarına başlayan ekipler, dün gece 22.00’dan itibaren caddenin trafiğe kapatılmasının ardından, üst geçidin korkulukları ile döşeme taşlarını kaldırdı.

Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı ekiplerince yapılan çalışmalarla , Cumartesi ve Pazar geceleri çalışılarak söküm işlemleri tamamlanacak.

Üst geçidin söküm işlemleri nedeniyle Meşrutiyet Caddesi’nin Atatürk Bulvarı ve Mediha Eldem Sokak arasında kalan kısmı ile Mithatpaşa Caddesi’nin Kızılırmak-Yüksel caddeleri arasında kalan kısmı, bugün (6 Mayıs Cumartesi) ve yarın (7 Mayıs Pazar) 22.00-06.00 saatleri arasında taşıt trafiğine kapatılacak.

Çalışmaların, 8 Mayıs Pazartesi sabah saatlerine kadar bitirilmesi hedefleniyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*