Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Modern Terminal Alaşehir’e Çok Yakıştı
Modern Terminal Alaşehir’e Çok Yakıştı

Modern Terminal Alaşehir’e Çok Yakıştı

Modern Terminal Alaşehir’e Çok Yakıştı :Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Alaşehir’de geçtiğimiz yıl Nisan ayında temelini attığı Yeni Otobüs Terminal Binası’nın inşaat çalışmaları tamamlandı. Modern terminalin Alaşehir’e çok yakışacağını belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cengiz Ergün,” Terminalin, Denizli kara yolu ile bağlantısı sağlandıktan sonra kısa süre içerisinde vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Manisa’nın il genelinde dev projeleri bir bir hayata geçiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde çalışmalarını tamamladı. Geçtiğimiz yıl Nisan ayında temeli atılan ve bu süre zarfında hızla ilerleyen Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali açılış için gün sayıyor. İnşaat çalışmaları tamamlanan modern otobüs terminalinin, Denizli kara yolu ile bağlantısı sağlandıktan sonra hizmete açılacak. Kentin önemli eksiklerini tespit edip, bunları giderilmesi noktasında yatırımları bir bir hayata geçirdiklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,” Alaşehir ilçemizde de Büyükşehir Belediyemizin dev bir yatırımını daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah kısa süre içerisinde modern terminalimizi vatandaşlarımızın hizmete sunacağız. Şimdiden Alaşehirli vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*