Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 48. Muğla » Muğla Büyükşehir Ekipleri Toplu Taşıma Araçlarında Klima Denetimi Yaptı
Muğla Büyükşehir Ekipleri Toplu Taşıma Araçlarında Klima Denetimi Yaptı

Muğla Büyükşehir Ekipleri Toplu Taşıma Araçlarında Klima Denetimi Yaptı

Muğla Büyükşehir Ekipleri Toplu Taşıma Araçlarında Klima Denetimi Yaptı :Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri, hava sıcaklığının artmasıyla birlikte toplu taşıma araçlarında klima denetimlerini sıklaştırdı.

Muğla genelinde hava sıcaklarının her geçen gün artması ile Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Bölge Trafik ekipleri ortaklaşa kontrol noktaları oluşturarak toplu taşıma araçlarını denetledi. Araçların klimalarını, ayakta yolcu kapasitelerini ve güzergah belgelerini denetleyen ekipler, kurallara uymayan sürücülere uyarılarda bulunarak gerekli yasal işlemeleri gerçekleştirdi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, toplu taşıma aracında seyahat eden vatandaşları da klimasını çalıştırmayan veya kurallara uymayan toplu taşıma aracının kooperatif ismi, plakası ve olay zamanını, 444 48 01 Büyükşehir Çağrı Merkezini arayarak veya Büyükşehir Belediyesinin resmi internet sitesinde yer alan şikâyet formunu doldurarak bildirmeleri konusunda hatırlattı. Ayrıca vatandaşların daha rahat ve konforlu bir şekilde ulaşım hizmetlerinden yararlanabilmesi için denetimlerin artarak devam edeceği bildirildi.”

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*