Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Muradiye-Menemen Kavşağı’nda peyzaj çalışmasına başladı
Muradiye-Menemen Kavşağı’nda peyzaj çalışmasına başladı

Muradiye-Menemen Kavşağı’nda peyzaj çalışmasına başladı

Muradiye-Menemen Kavşağı’nda peyzaj çalışmasına başladı :Manisa’daki şehirleşmeye yeşillendirme çalışmalarıyla nefes aldıran Manisa Büyükşehir Belediyesi, Muradiye-Menemen Kavşağı’nda peyzaj çalışmasına başladı. Yürütülen çalışmaları inceleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, mevcut alana yerleştirilen saat kulesi, yapılacak olan peyzaj uygulaması ve aydınlatma çalışmasıyla kavşağın modern ve estetik görüntü kazanacağını belirtti.

Modern kent yapısının gerektirdiği tüm hizmetleri yerine getirerek vatandaşların takdirini toplayan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Muradiye-Menemen Kavşağı’nda da peyzaj uygulamasına başladı. Yürütülen çalışmaları inceleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu,” Kuva-yi Milliye Anıtı’nın ardından OSB Kavşağı’nda sürdürdüğümüz peyzaj uygulamamızı geçtiğimiz günlerde tamamladık. Şimdi Muradiye-Menemen Kavşağı’na estetik bir görüntü kazandırmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Fen İşleri Dairesi Başkanlığımız tarafından mevcut alana şuan saat kulesi monte ediliyor. Ardından Kent Estetiği Dairesi Başkanlığımız tarafından kavşağa peyzaj uygulaması ve aydınlatma çalışması yapılarak modern bir görüntü kazandıracak” ifadelerinde bulundu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*