Salı , 20 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 70. Karaman » Mut Yolu Köprülü Kavşağı Mayıs’ta Trafiğe Açılacak
Mut Yolu Köprülü Kavşağı Mayıs’ta Trafiğe Açılacak

Mut Yolu Köprülü Kavşağı Mayıs’ta Trafiğe Açılacak

Mut Yolu Köprülü Kavşağı Mayıs’ta Trafiğe Açılacak : Karaman Belediyesi ve Karayolları Genel Müdürlüğü işbirliğinde projelendirilerek yapımına başlanan Mut Yolu Köprülü kavşağında çalışmalar kaldığı yerden yeniden başlıyor. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan; “Köprülü Kavşak Mayıs’ta milletimizin hizmetinde olacak dedi.

Karaman’ın dört bir yanında ulaşım, toplu konut, yeşil alan düzenlemeleri gibi birçok yatırım ve hizmet kesintisiz devam ediyor. Bu yatırımların en önemlilerinden birisi olan ve geçtiğimiz yıl Karaman’ın Mut girişinde yapımına başlanan köprülü kavşakta çalışmalar önümüzdeki günlerde kaldığı yerden yeniden başlıyor.

Köprülü kavşakta incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan şu açıklamayı yaptı: “Karayolları Genel Müdürlüğü ile işbirliğinde yapımına başladığımız Mut yolu üzerindeki köprülü kavşakta çalışmalar kamulaştırma işlemlerinin uzamasından dolayı bir süredir durmuş vaziyette idi. Bu kamulaştırma işlemleri şu anda tamamlanmış durumda. Köprülü kavşak üzerinde çalışmalar önümüzdeki günlerde kaldığı yerden tekrar başlayacak. Çalışmalar kısa sürede tamamlanacak. İnşallah Mayıs ayı içerisinde Mut yolu köprülü kavşağı milletimizin hizmetinde olacak.”

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*