Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 70. Karaman » Mut Yolu Köprülü Kavşağı’nda Çalışmalar Tüm Hızıyla Sürüyor
Mut Yolu Köprülü Kavşağı’nda Çalışmalar Tüm Hızıyla Sürüyor

Mut Yolu Köprülü Kavşağı’nda Çalışmalar Tüm Hızıyla Sürüyor

Mut Yolu Köprülü Kavşağı’nda Çalışmalar Tüm Hızıyla Sürüyor :Karaman Belediyesi ve Karayolları Genel Müdürlüğü işbirliği ile yapılan Mut Yolu Köprülü Kavşağ’ında çalışmalar tüm hızıyla sürerken, Mayıs ayında kavşağın tamamen hizmete gireceği öğrenildi.

Geçtiğimiz yıllarda Karaman Belediyesi ve Karayolları Genel Müdürlüğü işbirliği ile yapımına başlanan ve kamulaştırma nedeniyle bir kısmı yarım kalan Mut Yolu Köprülü Kavşağı’nda çalışmalar geçtiğimiz günlerde yeniden başladı. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Başkan Yardımcıları Hacı Osman Ünüvar ve Abdullah Bağırgan ile birlikte yapımı devam eden Mut Yolu Köprülü kavşağında incelemelerde bulundu.

Mayıs ayından itibaren köprülü kavşağın tam anlamıyla trafiğe açılacağını söyleyen Başkan Çalışkan: “Kamulaştırma nedeniyle bir bölümü yarım kalan Köprülü kavşakta, sonuçlanan mahkeme kararı ile çalışmalar yeniden başladı. Şu anda çok hızlı bir şekilde çalışmalar devam ediyor. İnşallah Mayıs ayı içerisinde Mut yolu köprülü kavşağı vatandaşlarımızın hizmetinde olacak” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*