Perşembe , 18 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Mütevelli ile Yeni Harmandalı arasındaki alternatif yol asfaltlanıyor
Mütevelli ile Yeni Harmandalı arasındaki alternatif yol asfaltlanıyor

Mütevelli ile Yeni Harmandalı arasındaki alternatif yol asfaltlanıyor

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Mütevelli ile Yeni Harmandalı arasındaki alternatif yolu asfaltlamaya başladı. Saruhanlı güzergâhına göre; Mütevelli ile Manisa arasındaki yolu 10 kilometre daha kısaltan bağlantı yolu tarım arazilerine olan ulaşımı da kolaylaştıracak.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay, Manisa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Süleyman Kahramanlar ile birlikte, Mütevelli’yi Manisa’ya bağlayan alternatif yol üzerindeki asfalt çalışmalarını takip etti. 2017 asfalt sezonunun 1 buçuk ay önce başladığını belirten Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, “Mütevelli’yi Manisa’ya bağlayan alternatif yol üzerinde ekiplerimiz, çalışıyor. Mütevelli-Saruhanlı-Manisa güzergâhına göre Mütevelli ile Manisa arasını yaklaşık 10 kilometre kısaltan bir yol burası. Aynı zamanda çiftçi kardeşlerimiz de yoğun olarak kullandığı için büyük önem arz ediyordu. Geçen yıl bu yol üzerinde iyileştirme çalışması yapılmıştı. Şimdi 6 buçuk kilometrelik asfalt çalışması yapacağız. Tahmin ediyorum 2 gün içerisinde buradaki çalışma tamamlanacaktır. Mütevelli Mahallesi sakinleri bu yolu kazasız belasız kullansınlar diliyorum” diye konuştu.

“Mahallemiz Adına Teşekkür Ediyorum”
Asfalt ekipleri tarafından sürdürülen çalışmanın mahalle halkını sevindirdiğini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Süleyman Kahramanlar da, “Ekipler, yoğun bir çalışma içerisinde. Asfalt çalışmaları bizleri mutlu ediyor. Mütevelli halkı adına Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanımız Fevzi Demir’e ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*