Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 26. Eskişehir » Muttalip Mahallesinde Asfalt Çalışmaları Son Hızla Devam
Muttalip Mahallesinde Asfalt Çalışmaları Son Hızla Devam

Muttalip Mahallesinde Asfalt Çalışmaları Son Hızla Devam

Muttalip Mahallesinde Asfalt Çalışmaları Son Hızla Devam :Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ekipleri havaların ısınmasıyla birlikte alt yapı ve üst yapı çalışmalarına son hızla devam ediyor. Geçtiğimiz yaz Muttalip Mahallesi’nde ESKİ tarafından başlatılan ve bu yaz bitirilen alt yapı çalışmaları sonrası Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler hummalı bir çalışmayla birçok cadde ve sokakta üst yapı çalışmaları gerçekleştiriyor.

Büyükşehir Belediyesi merkez ve ilçelerde gerçekleştirdiği alt yapı ve üst yapı çalışmaları ile Eskişehirlilerin yüzünü güldürüyor. Geçtiğimiz yaz aylarında ESKİ tarafından kanalizasyon çalışması gerçekleştirilen Tepebaşı İlçesine bağlı Muttalip Mahallesi’nde, çalışmaların bitmesiyle asfalt kaplama çalışmaları hız kazandı.

ESKİ tarafından yaklaşık 32 kilometrede gerçekleştirilen alt yapı çalışmaları sonrası vatandaşları toz çilesinden kurtardıklarını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, üst yapı çalışmalarının da tamamlanmasıyla Muttalip Mahallesi’nin modern bir yapıya kavuşacağını belirttiler.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*