Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Nakıpağa Mahallesini Sevindiren Çalışma
Nakıpağa Mahallesini Sevindiren Çalışma

Nakıpağa Mahallesini Sevindiren Çalışma

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gördes’in Nakıpağa Mahallesi, Kalabak-Körebe bağlılarında sathi kaplama çalışması yaptı. Çalışmaları takdirle karşıladıklarını belirten Gördes muhtarlar Derneği Başkanı Kerim Çakır, “Ne belediyeler geldi geçti, yapacağız dediler ama ellerini bile sürmediler. Cengiz Ergün geldi ve yaptı. Allah ondan razı olsun” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gördes’in Nakıpağa mahallesi Kalabak-Körebe bağlılarında sathi kaplama çalışması yaptı. Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir, yetkililer ile birlikte yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Demir’e Büyükşehir Belediyesi Gördes Koordinasyon İşleri Müdürü Alp Safa Gökkaya ve Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay da eşlik etti. Gördes Muhtarlar Derneği Başkanı ve aynı zamanda Nakıpağa Mahallesi Muhtarı olan Kerim Çakır, çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ne belediyeler geldi geçti, yapacağız dediler ama ellerini bile sürmediler. Cengiz Ergün geldi ve yaptı. Allah ondan razı olsun” diyerek duygularını ifade etti. Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir ise, “Vatandaşın ihtiyacı olan çalışmaları yaparak, hayatı kolaylaştırıyoruz. Mahallemizde uzun zamandır böyle bir çalışma yapılmamış, vatandaş mağdur olmuş. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla hızlı bir şekilde bu yolda asfalt çalışması yaptık. Hayırlı olsun” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*