Salı , 23 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 58. Sivas » Necmettin Erbakan Bulvarı’nda büyük çaplı çalışma başladı
Necmettin Erbakan Bulvarı’nda büyük çaplı çalışma başladı

Necmettin Erbakan Bulvarı’nda büyük çaplı çalışma başladı

Necmettin Erbakan Bulvarı’nda büyük çaplı çalışma başladı :Sivas Belediyesi yıllardır bakım ve yamayla geçiştirilen Necmettin Erbakan Bulvarı’nda büyük çaplı çalışma başlattı. Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Karaman bulvarıdaki çalışmaları yerinde inceledi.

Burada bir açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Karaman, Necmettin Erbakan Bulvarı’nda bir çalışma başlattık. Bu çalışma büyük çaplı bir bakım çalışmasıdır. Bu bulvar üzerinde sürekli zeminden kaynaklı sorunlar yaşıyorduk ve bunu kısmı tamirlerle geçiştirmeye çalışıyorduk. Fakat artık kısmı tamirlerle geçiştirmek yerine büyük çaplı bir bakıma ihtiyacı olan caddenin onarım çalışmalarına başladık şu an da bunu yapıyoruz.” dedi.

Öncelikle caddede bakımı gerektiren şartlardan biri zemindeki sorunlardan kaynaklanıyordu diyen Karaman, “Zemindeki malzemenin standartlara uygun olmaması ve üzerinden geçen araç trafiğini taşıyamayacak halde olmasından dolayı caddede sürekli bozulmalar meydana geliyordu. Dolayısıyla şu anda yaptığımız çalışmanın en önemli kısmı zemini değiştirmek. Bozuk olan zemini alıyoruz sağlam zeminle güçlendirerek yeniden bu yolu bir daha bozulmayacak hale getiriyoruz. Çalışmamızın ana kısmı bu. Sanıyorum çalışmamız çok kısa bir sürede tamamlanacak ve yeniden bu yolu trafiğe açacağız.” ifadelerine yer verdi.

 

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*