Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 21. Diyarbakır » Nükhet Coşkun Caddesi asfaltlandı
Nükhet Coşkun Caddesi asfaltlandı

Nükhet Coşkun Caddesi asfaltlandı

Nükhet Coşkun Caddesi asfaltlandı :Bu yıl kentin cadde ve sokaklarına 500 bin ton sıcak asfalt sermeyi hedefleyen Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Nükhet Coşkun Caddesi’ne bin 500 ton sıcak asfalt serdi.

Yenişehir ilçesinde asfaltlama çalışmalarının büyük bir bölümünü tamamlayan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Bağlar ilçesi cadde ve sokaklarına 9 Mayıs’tan itibaren sıcak asfalt sermeye başladı. Daha önce Sunay, Göçmenler, Kardeşlik ve Kılavuz caddeleri ile bağlantılı sokaklara 5 cm kalınlığındatoplam 6 bin ton asfalt döken ekipler, iki günlük çalışma ile Nükhet Coşkun Caddesi’ne 5 cm kalınlığında bin 500 ton sıcak asfalt serdi. Çalışma nedeniyle trafiğe kapatılan Nükhet Coşkun Caddesi, asfaltlandıktan sonra tekrar araç trafiğine açıldı.

Asfaltlama çalışmalarının bittiği cadde ve sokaklarda trafik akışının sorunsuz bir şekilde seyretmesi için yol çizgileri çizilecek. Yine asfaltlama nedeniyle üzeri kapanan DİSKİ ve yağmur suyu drenaj kapaklarını ortaya çıkarmak için ekipler çalışmalarını sürdürüyor.

Elazığ Caddesi’ne asfalt serilecek

Büyükşehir Belediyesi, Bağlar ilçesinde yapılan doğalgaz çalışması nedeniyle asfalt çalışmalarına Yenişehir ilçesinde devam edecek. Elazığ Caddesi’nin Dağkapı ile Seyrantepe Köprülü Kavşağı arasındaki kısmına sıcak asfalt serecek olan ekipler, Yenişehir ilçesinde Yaşar Kemal (Ekinciler), Gevran caddeleri ve Hindibaba sokaklarını asfaltlayacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*