Cumartesi , 20 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Oba Mahallesi’nde yol ve kaldırım çalışmaları devam ediyor
Oba Mahallesi’nde yol ve kaldırım çalışmaları devam ediyor

Oba Mahallesi’nde yol ve kaldırım çalışmaları devam ediyor

Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından Oba Mahallesi’nde başlatılan yol ve kaldırım çalışmaları devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında Metro Market yanında yeni açılan 20 metrelik imar yolunda kavşak düzenleme çalışması yapılırken, Araştırma Hastanesi çevresi, Oba yolunda kaldırım çalışması sürdürülüyor.

Bölgenin ulaşım ağı ve ticaret hayatı bakımından yoğun bir bölge olduğunu kaydeden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Diş Hastanesi ile Metro Market arasında 20 metrelik imar yolu ile Gazipaşa Caddesi’ne bağlantılarının yapılarak hizmete sunulduğunu söyledi. Başkan Yücel, “ Bölgede yol, kaldırım, üstyapı ve altyapı alanında çok ciddi bir çalışma yürüttük. O bölgeye taşınan Araştırma Hastanesi daha faaliyete geçmeden vatandaşlarımızın ulaşım konusunda her hangi bir sorun yaşamamaları için gerekli tüm çalışmayı yaptık. Şu an yeni açtığımız imar yolunun Metro Market önünde son çalışmalarını yapıyoruz.” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*