Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 61. Trabzon » Oğuz Mahallesi’nde 3 km’lik yol asfaltlanıyor
Oğuz Mahallesi’nde 3 km’lik yol asfaltlanıyor

Oğuz Mahallesi’nde 3 km’lik yol asfaltlanıyor

Oğuz Mahallesi’nde 3 km’lik yol asfaltlanıyor :Trabzon Büyükşehir Belediyesi asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. 3 ayrı ekiple çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi, Beşikdüzü ilçesinin Oğuz Mahallesi’nde 3 km’lik asfaltlama çalışması gerçekleştiriyor. Yapılan çalışma ile Oğuz Mahallesi’nin önemli bir sorunu ortadan kaldırılırken mahalle sakinleri gerçekleştirilen çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade ediyor.

İl genelinde sürdürülen asfaltlama çalışmaları ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, kış mevsimine kadar çalışmalarına devam edeceklerini söyledi. Asfalt sezonunun başında olunmasına rağmen 2017 yılı içinde 75 bin ton asfalt üreterek yollara serdiklerini kaydeden Gümrükçüoğlu, “Yollarımızda geçici değil, kalıcı, nitelikli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kar yağıncaya dek bu çalışmalarımız devam edecektir. Oğuz Mahallemizde de 3 km’lik önemli bir çalışmaya imza atıyoruz. Mahalle sakinlerimize hayırlı olsun” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*