Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 52. Ordu » Ordu Büyükşehir ilçeler arasındaki yolları sıcak asfaltla buluşturuyor
Ordu Büyükşehir ilçeler arasındaki yolları sıcak asfaltla buluşturuyor

Ordu Büyükşehir ilçeler arasındaki yolları sıcak asfaltla buluşturuyor

İl genelinde sıcak asfalt yol çalışmalarını aralıksız sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi, ilçeler arasındaki bağlantı yollarını sıcak asfaltla buluşturuyor.

752 Km’lik Sıcak Asfalt Yol İhalesi’nin yanı sıra kendi ekip ve ekipmanıyla yol çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Büyükşehir Belediyesi, hedeflediği toplam 1.300 km’lik sıcak asfalt yol yatırımını tamamlamaya adım adım yaklaşıyor.

YENİ YOLLAR 4 MEVSİM HİZMET VERECEK

19 ilçenin tamamında sorunlu güzergâhlara neşter vurmaya devam eden Büyükşehir, il genelinde ağır kış şartlarından dolayı bozulmaların yaşandığı birçok yolu da yatırım programına alarak elden geçiriyor. Vatandaşlar, 4 mevsim sorunsuz hizmet verecek olan sıcak asfalt yollara kavuşmanın heyecanını yaşıyor.

MESUDİYE- DAYILI – GÖÇBEY BAĞLANTI YOLU ASFALTLAMA AŞAMASINA GELDİ

Mesudiye ilçesini Dayılı ve Göçbey Mahalleleri üzerinden karayoluna bağlayan toplam 7 km’lik güzergâhta sıcak asfalt öncesi altyapı çalışmaları devam ediyor. Ulaşımı güvenli ve konforlu hâle getirecek olan yatırım tamamlandığında, yoğun geçen kış şartlarına rağmen ulaşım konusunda hiçbir aksama yaşanmayacak. Ordu Büyükşehir Belediyesi, güzergâh boyunca sanat yapıları imalatı kapsamında 470 m3 taş duvar inşa ederken, yolu yağmur suyundan korumak için de 420 metre koruge boru kullandı.

ÇAMAŞ – ÇATALPINAR ARASINDA ULAŞIM RAHATLAYACAK

Toplam uzunluğu 6 km olan ve Çamaş – Sakargeriş – Şirinköy – Çatalpınar bağlantısını sağlayan yolda da çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi, sıcak asfalt öncesinde sanat yapıları imalatı kapsamında 8 bin 800 m3 taş duvar ve yağmur suyundan yolu korumak içinde 250 m koruge boru kullandı.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*