Perşembe , 18 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 52. Ordu » Ordu’da Off-Road Heyecanı
Ordu’da Off-Road Heyecanı

Ordu’da Off-Road Heyecanı

Ordu’da Off-Road Heyecanı : Ordu Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen Karadeniz Mahalli Off-Road Kupası 1. Ayak Yarışı, heyecanlı ve renkli görüntülere sahne oldu.

ÖZEL PARKUR HAZIRLANDI

Gezenbilir Off-Road Kulübünün öncülük ettiği ve Karadeniz illerindeki birçok off-road kulübünün katıldığı organizasyon, Cumhuriyet Mahallesi Melet Irmağı kenarında özel olarak hazırlanan parkurda gerçekleştirildi.

16 OTOMOBİL YARIŞTI

Motor gücüne göre farklı kategorilerde 16 otomobilin yer aldığı yarışlarda sporcular, zorlu parkurda mücadele etmeye çalıştı. Küçük çapta kazaların da yaşandığı yarışlarda bazı otomobiller yarışmayı tamamlayamazken, parkuru başarı ile tamamlayarak dereceye giren sporculara ödülleri verildi.

YARIŞLARI 5 BİNİN ÜZERİNDE SEYİRCİ TAKİP ETTİ

Yarışmayla ilgili açıklamada bulunan Yarışma Direktörü Caner Okay, organizasyona Karabük’ten Artvin’e kadar 13 ilden sporcuların katıldığını söyleyerek, “Yarışlarımız oldukça çekişmeli geçti. 5 binin üzerinde seyircinin takip ettiği organizasyonumuzu sorunsuz bir şekilde tamamladık. Bizleri yalnız bırakmayan sporcularımıza ve Ordululara teşekkür ediyoruz” dedi.

Gezenbilir Off-Road Kulübü Başkanı Muammer Çelebi ise yarışların Ordu ilinde düzenlenmesine katkı sağlayan Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Altınordu Belediyesine teşekkür etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*