Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 52. Ordu » Ordu’da yönlendirme tabelaları yenileniyor
Ordu’da yönlendirme tabelaları yenileniyor

Ordu’da yönlendirme tabelaları yenileniyor

Ordu’da yönlendirme tabelaları yenileniyor : Ordu Büyükşehir Belediyesi bulvar, cadde ve sokak tabelalarında yürüttüğü yenileme çalışmalarının ardından yönlendirme tabelalarını da değiştiriyor.

İLK ETAPTA YAKLAŞIK 20 YÖNLENDİRME TABELASI YERLEŞTİRİLECEK

Özellikle ana caddeler, refüj ve kavşaklarda görüntü kirliliğine sebebiyet veren kamu kurumlarına ve ticari işletmelere ait yönlendirme tabelaları yenileriyle değiştirilecek. İlk etapta Altınordu ilçesinde yapılacak çalışma kapsamında, yaklaşık 20 ayrı noktaya yönlendirme tabelası yerleştirilecek.

İLK TABELA, YERİNE YERLEŞTİRİLDİ

İlin vitrini mahiyetindeki noktaların kent estetiğine uygun şekilde modern bir görünüme kavuşturulması için kullanılacak yönlendirme tabelalarının ilk örneği hazırlandı. Yapılan ilk örnek yönlendirme tabelası, İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yerine yerleştirildi. Saray Mahallesi Hükümet Caddesi’ndeki orta refüje yerleştirilen tabela üzerinde, yakın yerlerdeki kamu kurumlarının ve özel işletmelerin bulunduğu yönler de gösteriliyor.

TABELALAR GECE IŞIKLANDIRILACAK

Yerden yüksekliği 3 m olan tabelalar üzerinde, sağ yönü ve sol yönü gösteren 85×25 cm ebatlarında altışar adet modül bulunuyor. Kent estetiğine uygun olarak tasarlanan tabelalar, ışıklandırma sistemi sayesinde gece de rahatlıkla okunabiliyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*