Cuma , 19 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Ortaköy Mahallesi sıcak asfaltla tanıştı
Ortaköy Mahallesi sıcak asfaltla tanıştı

Ortaköy Mahallesi sıcak asfaltla tanıştı

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’da yıllarca asfalt yüzü görmemiş mahalleleri asfaltla tanıştırmaya devam ediyor. Büyükşehir ekipleri, Gündoğmuş’un Ortaköy Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmalarına başladı.

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’nın bir ucundan diğer ucuna asfaltsız yol bırakmamak için gece gündüz çalışıyor. Son olarak sıcak asfalt sevinci yaşayan adreslerden birisi de Gündoğmuş’a bağlı Ortaköy Mahallesi oldu.

BİR İLKİ YAŞIYOR
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri Ortaköy Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışması gerçekleştiriyor. Yetkililer, 3 kilometre uzunluğunda olan Ortaköy yolunun kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını ifade etti. Yolları yıllardır hiç asfaltla tanışmayan ve bir ilki yaşayan Ortaköy Mahallesi sakinleri çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti. Antalya Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, Antalya Büyükşehir Belediyesi Gündoğmuş Koordinatörü Ali Gülen ve Gündoğmuş AK Parti ilçe Başkanı Ali Arslan mahalle yolunda yürütülen sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

BÜYÜKŞEHİR KENDİ TESİSİNDE ÜRETİYOR
Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı yetkilileri, Ortaköy Mahalle yolunda yapılan sıcak asfalt çalışmasının malzemesini Manavgat’a kurulan ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel tarafından açılarak çalışmalarına başlayan asfalt üretim tesisinden sağlandığını belirtti. Büyükşehir Belediyesi daha önce Elmalı’da bir asfalt üretim tesisi kurmuştu. Kurulan bu iki tesis sayesinde özellikle Doğu ve Batı ilçelerinde asfalt daha kısa süre içerisinde yapılıyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*