Salı , 20 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 41. Kocaeli » Osmangazi Köprüsü artık sigortalı
Osmangazi Köprüsü artık sigortalı

Osmangazi Köprüsü artık sigortalı

Osmangazi Köprüsü artık sigortalı :Türkiye’nin son yılardaki en büyük projesi olarak göze çarpan Osmangazi Köprüsü, 3.5 milyarlık dolarlık teminatı bedeli ile terör, doğal afet, deprem ve yangın gibi risklerden zarar görmesinin önüne geçmek adına sigortalandı.

Osmangazi Köprüsü, bir diğer adıyla İzmit Körfez Geçiş Köprüsü, sigorta ve reasürans brokerliği şirketi Marsh Türkiye aracılığıyla sigortlandı. Yapımı 2010 yılında start alan, dünyanın dördüncü, Avrupa’nın ise ikinci en uzun asma köprüsünün bağlantı yolları ve tünelleri de dahil projeye ve inşaat aşamasının temeninat değeri 3,5 milyar dolar civarında. Yapılan sigorta kapsamında, doğal afetler, yangın, hırsızlık, tasarım hataları, inşaat riskleri gibi hususlarda yer almakta. İmzalanan poliçe, köprü ve bağlantı yollarını da içerisine alıyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*