Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 70. Karaman » Osmangazi Mahallesi’nde Kaldırımlar Yenileniyor
Osmangazi Mahallesi’nde Kaldırımlar Yenileniyor

Osmangazi Mahallesi’nde Kaldırımlar Yenileniyor

Osmangazi Mahallesi’nde Kaldırımlar Yenileniyor :Karaman Belediyesi üst yapı çalışmalarına Osmangazi Mahallesi’nde devam ediyor. Mahallede kullanılamaz hale gelen eski kaldırımlar tamamlanarak yenileniyor.

Alt ve üst yapı çalışmalarına aralıksız devam eden Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Osmangazi Mahallesi’nde çalışmalarına devam ediyor. Yıllar önce yapılan ve yıpranan kaldırımlar tamamen sökülerek yerine daha modern ve kaliteli kaldırımlar yapılıyor.

Hürriyet Mahallesi’nde Sıcak Asfalt Çalışması Sürdürülüyor
Diğer yandan asfalt çalışmalarına Hürriyet Mahallesi’nde devam eden ekipler 1538. Sokak’ta sıcak asfalt çalışması sürdürüyor. Sokaktaki yol ekipler tarafından tamamen kazındı. Yerine daha uzun ömürlü ve kaliteli sıcak asfalt serimi yapılacak.

Çalışmaları değerlendiren Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “Özellikle şehrin genelinde alt yapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklarda hızlı bir şekilde üst yapı çalışmalarına başlıyoruz. Bu çalışma döneminde birçok noktada bu çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*