Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 61. Trabzon » Özgen Mahallesi’nden Büyükşehir Belediyesine yol teşekkürü
Özgen Mahallesi’nden Büyükşehir Belediyesine yol teşekkürü

Özgen Mahallesi’nden Büyükşehir Belediyesine yol teşekkürü

Özgen Mahallesi’nden Büyükşehir Belediyesine yol teşekkürü :Trabzon Büyükşehir Belediyesi il genelinde yol çalışmalarına devam ederken mahalle muhtarları yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiriyor.

Araklı ilçesi Özgen Mahallesi Muhtarı Mustafa Çebi, Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallelerinde son derece kaliteli bir asfaltlama çalışması gerçekleştirildiğini ifade ederken Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti.

Başta belediyeler olmak üzere kamu kurumları ile el ele vererek güzel çalışmalar gerçekleştirdiklerini kaydeden Muhtar Çebi, “Ramazan günü mahallemizde çok güzel bir asfaltlama çalışması yaptık. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Gümrükçüoğlu’na çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum. Bu yol Yiğitözü-Yeşilce bağlantı yoludur. Yapılan çalışma ile sorunları ortadan kaldırılmıştır” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*