Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Payallar – Elikesik Arasındaki Dutluk Yolu Yeniden Düzenleniyor
Payallar – Elikesik Arasındaki Dutluk Yolu Yeniden Düzenleniyor

Payallar – Elikesik Arasındaki Dutluk Yolu Yeniden Düzenleniyor

Payallar – Elikesik Arasındaki Dutluk Yolu Yeniden Düzenleniyor :Alanya Belediyesi altyapı ve yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Mahalleler arasındaki kopukluğu gidermek ve mesafeleri kısaltmak için Alanya genelinde yol çalışmasına ağırlık veren Alanya Belediyesi, bu yönde yürütülen çalışmalar kapsamında Avsallar Karasu Yolundan sonra Dutluk yolunda da çalışma başlattı.

Alanya Belediyesi Fen İşleri ekipleri, ilçe genelinde altyapı, yol genişletme ve düzenleme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Batı bölgesinde yol genişletme ve asfalt hazırlığına ağırlık veren ekipler, Karasu yolundan sonra Payallar,Toslak ve Elikesik arasındaki Dutluk yolunda genişletme ve iyileştirme çalışması başlattı.

Bölge geneline yayılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti paylaşan Bölge halkı, Başkan Yücel’in 2 ay önce vatandaşlarla yaptığı toplantıda not aldığı talep ve sorunları bir bir yerine getirmeye başladığını belirterek teşekkür ettiler.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*