Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Prestij Caddede Çalışmalar Devam Ediyor
Prestij Caddede Çalışmalar Devam Ediyor

Prestij Caddede Çalışmalar Devam Ediyor

Prestij Caddede Çalışmalar Devam Ediyor :Manisa Büyükşehir Belediyesi, Soma’nın prestij caddesi olacak Atatürk Caddesi’nde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Soma’ya değer katacak projeleri vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından yapımına başlanan ve kısa sürede önemli aşama kaydeden Atatürk Caddesi Yol ve Tretuvar Düzenlemesi Projesi’nde çalışmalar devam ediyor.
Yapılan yol düzenlemesi ve tretuvar düzenlemesi hakkında bilgiler aktaran Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün liderliğinde Soma’ya değer katacak projelerde çalışmalarımız sürüyor. Soma’nın prestij caddesi olacak Atatürk Caddesi’nde ekiplerimiz, ara vermeden çalışarak, vatandaşlarımızın kullanımına bir an önce açılması için çaba gösteriyor. Yolun tamamlanmasının ardından Soma’nın çehresinin değişeceğine inanıyorum. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*