Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Regülatör Köprüsüne Sıcak Asfalt
Regülatör Köprüsüne Sıcak Asfalt

Regülatör Köprüsüne Sıcak Asfalt

Regülatör Köprüsüne Sıcak Asfalt :İl genelinde yolların daha iyi şartlarda hizmet vermesi için çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ahmetli ilçesinde regülatör köprüsünü asfaltladı. Araç yoğunluğundan dolayı köprü zemininde meydana gelen aşınma ve yıpranmalar, sıcak asfalt çalışmasıyla son buldu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, yolların kalitesini arttırmak ve araç ve yaya güvenliğinin sağlanması amacıyla yoğun bir çalışma yürütüyor. Bu kapsamda Ahmetli ilçesinde de araçların yoğun olarak kullandığı regülatör köprüsü Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerince asfaltlandı. Asfalt çalışmalarını Büyükşehir Belediyesi Ahmetli Koordinasyon İşleri Müdürü Orçun Abalı da takip etti. 2015 yılında Ahmetli Regülatör Köprüsü’ne kadar olan 5 kilometrelik yolun asfaltlandığını belirten Abalı, 2017 asfalt takviminde regülatör köprüsünden sonraki Gölmarmara Akhisar bağlantı yollarının 5 kilometrelik kısmının da asfaltlanacağını belirtti. Köprüyü kullanan vatandaşlar, zeminde gerçekleşen çalışma dolayısıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*