Cuma , 19 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 26. Eskişehir » Şair Fuzuli Caddesi’nde Çalışmalar Tamamlandı
Şair Fuzuli Caddesi’nde Çalışmalar Tamamlandı

Şair Fuzuli Caddesi’nde Çalışmalar Tamamlandı

Şair Fuzuli Caddesi’nde Çalışmalar Tamamlandı : Eskişehir Büyükşehir Belediyesi görev ve sorumlulukları çerçevesinde ana caddelerde yolların bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Şair Fuzuli Caddesi’ ni 2 gece de baştan sona asfaltlayan ekipler, sabaha karşı trafik çizgilerini de yenileyerek caddeyi trafiğe açtı.

Büyükşehir Belediyesi şehrin en önemli bağlantı yollarından biri olan Şair Fuzuli Caddesi’ni trafiğin yoğun olmadığı saatlerde asfaltlayarak trafiğe açtı. Cengiz Topel Caddesi ve Atatürk Caddesi’ni birbirine bağlayan caddede 28-29 Haziran geceleri sabahın ilk ışıklarına kadar çalışan Büyükşehir Belediyesi Yol İşleri ekipleri, asfaltlama çalışmalarının ardından sabah saatlerinde caddeyi trafiğe açtı. Çalışmalar için trafiğin yoğun olmadığı gece saatlerini tercih ettiklerini ifade eden ekipler, 2 gecede çalışmaların tamamlandığını ifade ettiler.

Gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür eden cadde esnafı, ekiplerin trafiği aksatmadan kısa süre içerisinde çalışmaları tamamladığını ifade etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*