Cumartesi , 16 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 54. Sakarya » Sakarya Büyükşehir o arteri yeniliyor
Sakarya Büyükşehir o arteri yeniliyor

Sakarya Büyükşehir o arteri yeniliyor

Sakarya Büyükşehir o arteri yeniliyor :Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Kuzey Terminal ile Valide Camii Kavşağı arasında cadde yenileme çalışmaları gerçekleştirilecektir. 29 Mayıs Pazartesi günü arter trafiğe kapatılacaktır. Ulaşım alternatif güzergahlardan sağlanacaktır” ifadelerine yer verildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla başlatılan kentsel tasarım ve cadde yenileme projeleri Çevre Yolu Caddesi’nin Valide Camii Kavşağı ile Kuzey Terminal arasında devam edecektir. 29 Mayıs Pazartesi günü 09.00 – 12.30 arası Kuzey Terminal ile Valide Camii Kavşağı arası kapalı olacaktır. 13.30 – 17.30 arası ise Valide Camii Kavşağı ile Kuzey Terminal istikameti trafiğe kapalı olacaktır. Ünal Ozan ve İnönü Cadddeleri alternatif güzergahlar olarak kullanılabilecektir. Trafik işaret ve işaretçileri de bölgeye konuşlandırılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*