Cuma , 19 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 41. Kocaeli » Sakarya’ya yeni otopark ve meydan geliyor
Sakarya’ya yeni otopark ve meydan geliyor

Sakarya’ya yeni otopark ve meydan geliyor

Sakarya’ya yeni otopark ve meydan geliyor :Sakarya Büyükşehir Belediyesi Meclisi 12 Haziran Pazartesi günü toplanıyor. Meclis Toplantısı’nda Hendek’te inşa edilmesi planan Kent Meydanı ve Yeraltı Otoparkı projesi için süreç başlayacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı, 12 Haziran Pazartesi günü gerçekleştirilecek. Büyükşehir Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleşecek oturumda ilave 5 madde ile toplam 72 gündem karara bağlanacak. Meclis üyelerinin imar planı değişiklikleri, ilçe belediye meclis kararları ve komisyon raporlarını görüşeceği toplantı saat 14.00’da başlayacak.

24 Milyonluk yeni proje
Toplantıda Meclis üyeleri Hendek’te inşa edilmesi planlanan Kent Meydanı ve Yeraltı Otopark’ı projesi için Başkan Toçoğlu’na Hendek Belediyesi ile protokol imzalaması hususunda yetki verecek. Meclis’te SASKİ’nin 24 Milyon TL bedelle hayata geçirmeyi planladığı Atıksu Arıtma Çamuru Yakma Tesisi için kredi kullanılması da kararlarştırılacak. Şehirde bulunan tüm atıksu arıtma tesislerinden çıkan katı atıkların yakılması amacıyla bir tesis kurulması planlanıyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*