Pazar , 21 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 63. Şanlıurfa » Şanlıurfa Araştırma Hastanesinin Otopark Sorununa Büyükşehir’den Kalıcı Çözüm
Şanlıurfa Araştırma Hastanesinin Otopark Sorununa Büyükşehir’den Kalıcı Çözüm

Şanlıurfa Araştırma Hastanesinin Otopark Sorununa Büyükşehir’den Kalıcı Çözüm

Şanlıurfa Araştırma Hastanesinin Otopark Sorununa Büyükşehir’den Kalıcı Çözüm :Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 600 araç kapasiteli ikinci otoparkın yapımını tamamladı.

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetiminin talebini iletmesinin ardından planlama yaparak çalışmalarını kısa sürede tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, hastaneye 600 araçlık yeni bir otopark kazandırdı.

Otoparkın her aşamasını üstlenen Büyükşehir Belediyesi, Şubat Ayında asfaltını tamamlayarak hizmete açtığı 600 araç kapasiteli otoparkın yanı sıra yapımı tamamlanan otopark ile birlikte kapasite yüzde 100 arttırıldı.

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin arka bahçesinde park alanı olarak kullanılan alanı Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerinin planlaması ve çalışmaları sayesinde otoparka dönüştüren Büyükşehir Belediyesi otoparkın asfaltını tamamladı ve hastaneye 600 araçlık yeni bir otopark daha kazandırılmasını sağladı.

Şanlıurfa’da günde 9 bin vatandaşa hizmet veren Mehmet Akif Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzun zamandan bu yana yaşanan otopark sorunu Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarını tamamlaması ile son buldu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*