Cumartesi , 16 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 63. Şanlıurfa » Şanlıurfa Büyükşehir, Asfaltta 3 Milyon Hedefini De Geride Bıraktı
Şanlıurfa Büyükşehir, Asfaltta 3 Milyon Hedefini De Geride Bıraktı

Şanlıurfa Büyükşehir, Asfaltta 3 Milyon Hedefini De Geride Bıraktı

Şanlıurfa Büyükşehir, Asfaltta 3 Milyon Hedefini De Geride Bıraktı :Şanlıurfa’da sezonu en iyi şekilde değerlendirmek isteyen Büyükşehir Belediyesi, asfalt atağını sürdürüyor.

Kırsalda beton yol uygulamasına geçen Büyükşehir Belediyesi, sıcak asfalt uygulamasında ise 3 milyon metrekareyi aştı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, 13 ayrı ilçede başlattığı sıcak asfalt atağını sürdürüyor. Bir yandan yeni açılan ve genişletilen yollarda sıcak asfalt serimini sürdüren Büyükşehir Belediyesi, diğer yandan ise asfalt revize programına alınan cadde ve bulvarlarda asfaltlama çalışmalarına devam ediyor.

ORMANYOLU YOLU ÖNCE GENİŞLETİLDİ ARDINDAN ASFALTLANDI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, hafta sonu piknikçilerin vazgeçilmez mekânları arasında yer alan mesire alanı ile Orman yolu arasındaki yolu önce genişletti ardından genişletilen yolu sıcak asfaltla buluşturdu.

Karaköprü İlçesi Çamlıyayla Mahallesi Mesire alanı ile Gölpınar Ormanı arasındaki yolu genişleten Büyükşehir Belediyesi ekipleri iki ayrı finisherin kullanıldığı çalışma ile yolun sıcak asfalt serimini tamamladı.

EYÜPNEBİ’DE ŞEHİT UZM. ÇAVUŞ M.GÖZCÜ SOKAĞIN ASFALTI REVİZE EDİLDİ

Kent merkezinde 3 ayrı ilçede asfalt revizesi başlatan ve program dahilinde cadde ve bulvarlarda çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Eyyübiye İlçesinde ise Eyüpnebi Mahallesi Şehit Uzman Çavuş M. Gözcü Sokağın asfaltını yeniledi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*