Perşembe , 18 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 63. Şanlıurfa » Şanlıurfa Büyükşehir Eyyübiye’de Mahalle Yollarını Güçlendiriyor
Şanlıurfa Büyükşehir Eyyübiye’de Mahalle Yollarını Güçlendiriyor

Şanlıurfa Büyükşehir Eyyübiye’de Mahalle Yollarını Güçlendiriyor

Şanlıurfa Büyükşehir Eyyübiye’de Mahalle Yollarını Güçlendiriyor :Şanlıurfa kent merkezi başta olmak üzere 13 ayrı ilçede hizmet çıtasını her geçen gün yükselten Büyükşehir Belediyesi, Karaköprü, Eyyübiye ve Haliliye’de asfaltı revize edilen cadde ve bulvarları güçlendiriyor.

Sürücülerin ve yayaların daha konforlu ve güvenilir bir şekilde seyahat etmelerini hedefleyen Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda çalışmalarını diğer ilçelerde olduğu gibi merkez ilçelerde de yoğunlaştırdı.

Eyyübiye, Karaköprü ve Haliliye ilçelerinde birçok cadde ve bulvarda aşınmış asfaltları revize ederek tekrar hizmete sunan Büyükşehir Belediyesi, Eyyübiye İlçesi Direkli Mahallesinde Kondu Caddesi ve 1674. Sokak, Akabe Mahallesi’nde ise 1479 ve 2468. sokakta sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı.

MUHTARLARDAN BÜYÜKŞEHİR’E TAM NOT ALDI

Mahallelerinde yürütülen hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür eden Direkli Mahalle Muhtarı Mehmet Kestop ve Akabe Mahalle Muhtarı Yusuf Kaya kendilerine daima destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve ekibine şükranlarını sundular.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*