Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 63. Şanlıurfa » Şanlıurfa Büyükşehir, Merkezdeki Yolları Revize Ediyor
Şanlıurfa Büyükşehir, Merkezdeki Yolları Revize Ediyor

Şanlıurfa Büyükşehir, Merkezdeki Yolları Revize Ediyor

Şanlıurfa Büyükşehir, Merkezdeki Yolları Revize Ediyor :Şanlıurfa merkez ve ilçelerde çalışmalarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kentin en işlek caddelerinde ve bulvarlarında oluşan deformelerle ilgili çalışma başlatarak asfaltı aşınmış yolları revize ediyor. Kent estetiğini yenilemek adına ve deforme olan işlek caddelerde planlı bir şekilde çalışmalarını yürüten Büyükşehir Belediyesi ekipleri, bölgede vatandaşların ve esnafın mağdur olmaması için sakin zamanlarda revize çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda Haliliye İlçesinde çalışmalarına başlayan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Ekipleri ilk olarak Şehitlik Mahallesi Meteoroloji Caddesini asfaltlayarak halkın hizmetine sundu. Ardından Osmangazi Mahallesi’nde Behçet Arabi Caddesini asfaltlayan Büyükşehir Belediyesi bu hizmetleriyle halkın takdirini topladı.

TEDAŞ, TELEKOM, DOĞALGAZ, ŞUSKİ gibi altyapı hizmetleri sunan kurumlarla koordineli çalışan Büyükşehir Belediyesi, önümüzdeki günlerde aynı çalışmayı Zafer Caddesi Adalet Caddesi ve diğer ana arterlerde hayata geçirmeyi hedefliyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*