Salı , 12 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 63. Şanlıurfa » Şanlıurfa Büyükşehir, Viranşehir Kırsal Mahallelerinde Çalışmalarını Sürdüyor
Şanlıurfa Büyükşehir, Viranşehir Kırsal Mahallelerinde Çalışmalarını Sürdüyor

Şanlıurfa Büyükşehir, Viranşehir Kırsal Mahallelerinde Çalışmalarını Sürdüyor

Şanlıurfa Büyükşehir, Viranşehir Kırsal Mahallelerinde Çalışmalarını Sürdüyor :İlçe merkezlerin yanı sıra kırsalda da çalışmalarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Viranşehir ilçesi kırsal mahallelerdeki stabilize yol, sathi asfaltlama, büz boru, reglaj, beton yol, Rotmix yama asfalt ve beton parke çalışmalarını mevsim şartlarına bağlı olarak devam ediyor.

Kırsal mahallelerde daha yaşanılabilir koşulları oluşturmak için çalışmalarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri tüm ilçe kırsallarından mevsim şartlarına bağlı olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Viranşehir kırsalında Tanyeli, Derince, Sayoba, Yüceler, Ulaklı, Alakonak, Kolağası, Büyük bardakçı, Binekli, Tomurcuk, Topuzgöl, Yolalan, Toklu, Kadıköy, Ballıca, Terzi, Defterdar, Kurumgazel, Başaran, Aslanbaba, Ziyaret yolu, Yuvalıca, Bahtiyar, Kurtulmuş, Sulutepe, Güleryüz, Çamurlu, Eyyübnebi, Binekli, Fareli, Karataş köyü, Alakonak, Ulaklı, Yüceler, Sayoba, Derince, Tanyeli, Karakuzu, Mehmetçik, Taşkaya, Bozca, Ekincik, Dedeköy, Kemberli, Talihli, Yazgüneşi, Gürpınar, Yıldız, Sakalar, Tunçbilek Mezra mahallelerinde stabilize yol, sathi asfaltlama, büz boru, reglaj, beton yol, Rotmix yama asfalt ve beton parke çalışmaları devam ediyor.

Bu kapsamda Viranşehir ilçesindeki kırsal mahallelerde toplam 1 ve 2. Kat sathi asfalt kaplama 96,3 km, Beton yol 16,00 km, Stabilize yol 108,00 km, Asfalt yama 320,00 km, Reglaj 217,00 km, Boru 300,00 Adet, Beton Parke 40000,00 m2 çalışmaları yapıldı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Şanlıurfa’nın 13 ilçesinde çalışmalarını mevsim şartlarına bağlı olarak sürdürdüğünü belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, koşulları iyileştirmek için çalışmaların aralıksız süreceğini belirtti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*