Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 63. Şanlıurfa » Şanlıurfa Büyükşehir’den Akçakale’de Sıcak Asfalt Hizmeti
Şanlıurfa Büyükşehir’den Akçakale’de Sıcak Asfalt Hizmeti

Şanlıurfa Büyükşehir’den Akçakale’de Sıcak Asfalt Hizmeti

Şanlıurfa Büyükşehir’den Akçakale’de Sıcak Asfalt Hizmeti :Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Akçakale’de yapımını tamamladığı kent parkı, spor kompleksi ve diğer tesis yollarını açılış öncesinde sıcak asfaltla buluşturdu.

KENT PARKI VE SPOR KOMPLEKSİ YOLU ASFALTLANDI

Akçakale’de 53 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Akçakale Kent Parkı yollarını asfaltlayan Büyükşehir Belediyesi, ayrıca gençlerin spor yapmalarını sağlamak amacıyla ilçeye kazandırdığı Akçakale Spor Kompleksi yolunu da asfaltladı.

AKÇAKALE TEKNİK MESLEKİ ANADOLU LİSESİ YOLU ASFALTLANIYOR

Akçakale’de Mimar Sinan Caddesi’nde yer alan Akçakale Teknik Mesleki Anadolu Lisesi yollarını ve çevresini sıcak asfaltla buluşturan Büyükşehir Belediyesi öğrencileri çamurdan ve çukurdan kurtardı.

Okul yollarını önce güçlendiren ardından ilk kez sıcak asfaltla buluşturan Fen İşleri Dairesi Ekipleri, çalışmalarını Ramazan Ayı dolayısıyla sahurdan öğlen saatlerine kadar sürdürüyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*