Cumartesi , 16 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 63. Şanlıurfa » Şanlıurfa Büyükşehir’den Balıkayağı Bulvarında Hummalı Çalışma
Şanlıurfa Büyükşehir’den Balıkayağı Bulvarında Hummalı Çalışma

Şanlıurfa Büyükşehir’den Balıkayağı Bulvarında Hummalı Çalışma

Şanlıurfa Büyükşehir’den Balıkayağı Bulvarında Hummalı Çalışma :Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, üstyapı çalışmaları kapsamında 13 ayrı ilçede yeni yapılan yerleşim alanlarına cadde ve bulvarlar açmaya çalışıyor.

Her yıl ortalama 25 bin nüfus artışının yaşandığı Karaköprü’de yeni kurulan yaşam bölgelerinde sorunsuz bir ulaşım için yeni yollar ve bulvarlar inşa eden Büyükşehir Belediyesi Karaköprü ilçesi Balıkayağı Bulvarında hummalı bir çalışma yürütüyor.

Bir yandan kazı ve dolgu çalışması yürütülen 25 metrelik bulvarda diğer yandan PMT serimi devam ederken TEDAŞ , Telekom ve Doğalgaz ile koordineli çalışma yürütülüyor.

OTO GALERİCİLER SİTESİ-TOKİ BAĞLANTI YOLU AÇILIYOR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ekipleri, Akçakale Çevreyolu üzerinde yapımı tamamlanan Oto Galericiler Sitesinin Batıkent (TOKİ) Bağlantı yolunun açılması için çalışmalara başladı.

Oto Galericiler Sitesinin iç yolları ve ana bağlantı yollarını tamamlayarak en kısa sürede hizmete açılmasını amaçlayan Büyükşehir Belediyesi, gerek altyapı gerek üstyapı hizmeti sunduğu sitenin çevresi ile bağlantı yollarını açmak için yoğun mesai harcıyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*