Perşembe , 18 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 63. Şanlıurfa » Şanlıurfa Büyükşehir’den Sığınmacıları Rahatlatan Çalışma
Şanlıurfa Büyükşehir’den Sığınmacıları Rahatlatan Çalışma

Şanlıurfa Büyükşehir’den Sığınmacıları Rahatlatan Çalışma

Şanlıurfa Büyükşehir’den Sığınmacıları Rahatlatan Çalışma :Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Akçakale’de yer alan Süleymanşah Konaklama Tesislerindeki asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Tesis Müdürü Hüseyin Ortaç, çalışma sayesinde tozlanma ve benzeri olumsuz olayların önüne geçildiğini söyledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, Akçakale’de 25 bine yakın Suriyelinin barındığı Süleymanşah Konaklama Tesislerindeki asfaltlama çalışmalarını tamamlayarak mevcut güzergahları tekrardan hizmete sundu. 3 bin metrekare 1. kat sathi asfalt kaplamasının gerçekleştirildiği tesislerde asfaltlama çalışması ile birlikte tozlanma ve benzeri olayların önüne geçildi.

Yaklaşımlarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye teşekkür eden Tesis Müdürü Hüseyin Ortaç, “Çadır kent anayolu ve ara yolları çok tozluktu. Büyükşehir Belediyemizden asfaltlanması konusunda talepte bulunduk. Olumlu yaklaştılar ve hemen çalışma başlattılar. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*