Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 63. Şanlıurfa » Şanlıurfa Büyükşehir’in Haftasonu Asfalt Mesaisi
Şanlıurfa Büyükşehir’in Haftasonu Asfalt Mesaisi

Şanlıurfa Büyükşehir’in Haftasonu Asfalt Mesaisi

Şanlıurfa Büyükşehir’in Haftasonu Asfalt Mesaisi :Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, cadde ve bulvarlarda aşınmış asfalt tabakasını yenileme işini hafta sonu da sürdürdü.

Haliliye İlçesi’nde Harran Üniversitesi Caddesi ile Adliye Sarayı Önünde asfaltlama çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi Ekipleri, ayrıca Eyyübiye İlçesinde Kuyubaşı mevkiinden başlayarak Akçakale Yolu Caddesinde asfaltlama çalışmalarını sürdürdü.

Çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarca yapılan kazılardan dolayı yolların oldukça bozuk olduğu Akçakale Yolu Caddesi’nde ikamet eden esnaflar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin başlatmış olduğu asfalt yenileme işinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, asfalt sonrası caddeyi oldukça beğendiklerini kaydettiler.

Yapılan hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve ekibine teşekkür eden Kuyubaşı Caddesi Esnafları, “Yollarımızda Tedaş, Telekom ve doğalgaz gibi firmalar kazı yaptı ve öylece kaldı. Ancak Büyükşehir Belediyesi ekipleri aşınmış olan asfaltımızın yenilenmesi için çalışma başlattı. Yapılan asfaltlama çalışmasıyla birlikte yollarımız artık eskisinden daha kaliteli oldu. Hizmetin yapılmasında emeği geçen Başkanımız Nihat Çiftçi ve ekibine teşekkür ediyoruz” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*