Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 63. Şanlıurfa » Şanlıurfa Kırsalına Uzun Ömürlü Yollar
Şanlıurfa Kırsalına Uzun Ömürlü Yollar

Şanlıurfa Kırsalına Uzun Ömürlü Yollar

Şanlıurfa Kırsalına Uzun Ömürlü Yollar :Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ekipleri, artan hava sıcaklarına rağmen kırsal bölgelerde yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

Ramazan dolayısıyla sahurdan öğlen saatlerine kadar mesai yapan ekipler, sezonu en iyi şekilde değerlendirmek istiyor.

Asfalt hedefinde 3 milyon metrekareyi geride bırakan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, bir yandan yeni yol ve bulvar yapımlarını sürdürürken diğer yandan mevcut yollarda revizyon uygulamasına devam ediyor.

Özellikle kırsalda kavurucu sıcaklığa rağmen yol ağlarını daha da güçlendirmek için yoğun mesai harcayan Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, 2017 yılı planlamasında yer alan program çerçevesindeki güzergahlarda 1. kat ve 2. kat sathi kaplama asfalt, sıfırlama ve sıkıştırma, Rotmix yama, figüre, büz boru döşeme, istinat duvarı, elek altı, yol açma ve genişletme, mekanik ve stabilize yol yapım çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

Ramazan ayı dolayısıyla sahurdan öğlen saatlerine kadar görev yapan ekipler, mevsim şartlarına göre yine belirlenen güzergahlarda çalışmalarına devam edecek.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*