Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 63. Şanlıurfa » Şanlıurfa’da Kırsal Mahallelerde Sıcak Asfalt Sevinci
Şanlıurfa’da Kırsal Mahallelerde Sıcak Asfalt Sevinci

Şanlıurfa’da Kırsal Mahallelerde Sıcak Asfalt Sevinci

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahalle yollarında sathi asfalt uygulamasının yanı sıra sıcak asfalt uygulaması da başlattı.

Büyük bir yol ağına sahip Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediyesi, merkez ve diğer ilçelerde yürüttüğü sıcak asfalt hizmetini kırsal mahallelere de taşıyarak yolların kalitesini yükseltiyor.

Haliliye İlçesi kırsalında Perşembe-Oğulbey Mahallesi ile Mardinyolu bağlantı yolunda sıcak asfalt uygulaması tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, yolun devam olan Kısas Mahallesine kadar sıcak asfalt hizmetini devam ederek mahalle sakinlerinden tam not aldı.

3 yıldan bu yana yollarının stabilize olduğunu kaydeden mahalle sakinleri çalışma başlatan ve yolu ilk defa sıcak asfaltla buluşturan Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

Köy yollarının ilk kez sıcak asfaltla tanıştığını kaydeden Faysal Felhan isimli mahalle sakini, “Yollarımız oldukça kötü durumda idi. Otomobillerimizin 4 ayda bir lastiklerini ve ön düzenlerini değiştirmek zorunda kalıyorduk. Allah razı olsun Büyükşehir Belediye Başkanımız bize verdiği sözü tuttu. Yolumuzu asfalt yaptı. İlk kez köy yolunun sıcak asfalt olduğuna tanık oldum” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*