Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 63. Şanlıurfa » Şanlıurfanın Yol Ağı Genişliyor
Şanlıurfanın Yol Ağı Genişliyor

Şanlıurfanın Yol Ağı Genişliyor

Şanlıurfanın Yol Ağı Genişliyor :Şanlıurfa kent merkezi ve ilçelerde yaşanan trafik yoğunluğunu en az’a indirmek amacıyla birçok çalışmaya imza atan Büyükşehir Belediyesi, şehrin yol ağını da genişletiyor.

Şanlıurfa kent merkezi ve ilçelerde yaşanan trafik yoğunluğunu en az’a indirmek amacıyla birçok çalışmaya imza atan Büyükşehir Belediyesi, şehrin yol ağını da genişletiyor.

Karaköprü ile Haliliye’yi birbirine bağlayacak olan çelik köprülerin yapımını hızla sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 25 ve 36 metre genişliğindeki yapımı devam eden çelik köprüleri tamamlamasıyla birlikte şehir trafiğini büyük ölçüde rahatlatmayı hedefliyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına aralıksız devam edilen çelik köprülere beton dökme işi gerçekleştirilirken köprülerin devamı olan bulvarlarda da çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Şanlıurfa- Mardin kara yolu üzerindeki çelik köprüleri Karaköprü ilçesine bağlayacak olan 50 Metre genişliğinde ki Turgut Özal Bulvarında stabilize çalışmaları tamamlandı.

Aynı çelik köprüler üzerinden Şanlıurfa’da yapılması planlanan 1700 yataklı şehir hastanesine vatandaşların daha rahat bir şekilde ulaşımlarını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, 1700 yataklı şehir hastanesi caddesinde yarma dolgu işlemlerinin ardından stabilize çalışmalarında da sona geldi.

Şanlıurfa’ya kaliteli ulaşım hizmeti vermek için Büyükşehir Belediyesi olarak gece-gündüz, yaz-kış ve hafta sonu demeden büyük bir özveri ile çalıştıklarını belirten Başkan Çiftçi, Kent merkezinde deforme olmuş yollarda asfalt çalışması yaparken diğer yandan da Karaköprü ve Haliliye’yi birbirine bağlayan çelik köprülerde sona yaklaşıldığını ifade etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*