Cuma , 19 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 26. Eskişehir » Sarıcakaya İlçesi’nde yol çalışmaları hız kazandı
Sarıcakaya İlçesi’nde yol çalışmaları hız kazandı

Sarıcakaya İlçesi’nde yol çalışmaları hız kazandı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi şehir merkezinde yürüttüğü çalışmaların yanı sıra ilçe kırsalında sorumlu olduğu alanlarda yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Ekipler son olarak Sarıcakaya İlçesi’ne bağlı İğdir, Kapıkaya, Beyköy Mahalle yollarında sathi kaplama çalışmalarına hız verdi.

İlçe kırsalında ağır tonajlı araçların zarar verdiği İğdir, Kapıkaya ve Beyköy Mahallelerini kapsayan yollarda çalışmaları tamamlayarak yolu trafiğe açan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, sürücülerin can ve mal güvenliği kadar yol kenarlarındaki tarım arazilerinin de zarar görmemesi için büyük çaba harcadılar. Yolun gerçekleştirilen çalışmaların ardından 6.5 metre genişliğe getirildiğini ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, Sarıcakaya’da çalışmaların devam edeceğini ifade ettiler.

Çalışma yapılan alanlarda sürücülerin trafik işaretlerine uymaları konusunda uyaran Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, vatandaşları hız limitlerine uymaları konusunda da uyardılar.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*