Salı , 23 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Sarıgöle Modern Kent Meydanı
Sarıgöle Modern Kent Meydanı

Sarıgöle Modern Kent Meydanı

Sarıgöle Modern Kent Meydanı : Manisa Büyükşehir Belediyesi Sarıgöl’ü modern bir kent meydanına kavuşturmak için çalışmalarına sürdürüyor. Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Büyükşehir Belediyesi ve Sarıgöl Belediyesi işbirliği ile çalışmaların yapıldığı alanda incelemelerde bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Sarıgöl’de yeni yaşam alanları oluşturmak ve ilçeye kent meydanı oluşturmak kazandırmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, çalışmalarını yerinde inceledi. Yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler alan Selçuk, Büyükşehir Belediyesi’nin Sarıgöl ilçesine büyük prestij sağlayacak bir çalışmaya imza attığını belirtti. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu çalışmalar hakkında bilgi verdi. Gençoğlu, “İl genelinde yeni yaşam alanları oluşturmak adına birçok proje üretiyoruz. Sarıgöl Kent Meydanı projesi de bunlardan bir tanesi. 10 bin 85 metrekare alanda gerçekleşecek projede yeşil alan 650 metrekare, engelli yürüyüş yolu 450 metrekare, normal yürüyüş yolu 425 metrekare, asfaltlanacak olan yolun alanı 2 kilometre ve bordür döşenecek alan da 960 metrekare olacak. 3 adet kuru havuzun ve 16 adet ahşap oturma bankının olacağı proje ile Sarıgöl’ün çehresini değiştirmek istiyoruz. Çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor” diye konuştu.

Şimdiden Hayırlı Olsun
Şehirlerin meydanlarıyla anıldığını ve meydan düzenlemelerinin esnafa ve bölgesine hareket kattığını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, “Bundan hareketle tüm ilçelerimize güzel bir meydan kazandırmak için proje üretiyoruz. Sarıgöl ilçemizde de projesini yaptığımız kent meydanında çalışmalarımız hızla sürüyor. Vatandaşlarımızın aileleriyle ve çocuklarıyla vakit geçirebilecekleri, esnafımızın da işlerine katma değer sağlayacak bu meydanı hızla tamamlayıp, Sarıgöl’ümüze kazandırmak istiyoruz. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*