Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Saruhanlı’da Halk Otobüslerine Depolama Alanı
Saruhanlı’da Halk Otobüslerine Depolama Alanı

Saruhanlı’da Halk Otobüslerine Depolama Alanı

Saruhanlı’da Halk Otobüslerine Depolama Alanı :Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin, Saruhanlı’da hizmet veren 19 No’lu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne bağlı toplu ulaşım araçlarının kullanabilmesi amacıyla yapımına başladığı depolama alanında sona gelindi. Yürütülen çalışmaları inceleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Mümin Deniz, şoförlerin bu alanda hem vakit geçireceğini, hem de araçlarını park ederek kent içinde otopark sorunu yaşamayacaklarını belirtti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Saruhanlı Kurtuluş Mahallesi’nde 19 No’lu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne bağlı toplu ulaşım araçlarının kullanabilmesi amacıyla yapına başladığı depolama alanında çalışmalar devam ediyor. Kısa süre içerisinde tamamlanması planlanan depolama alanında yürütülen çalışmalarını inceleyen Ulaşım Dairesi Başkanı Mümin Deniz’e, Saruhanlı Koordinasyon İşleri Müdürü Nuri Güncan, Saruhanlı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ramazan Uzundal da eşlik etti. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte toplu ulaşım şoförlerinin park sorunu yaşamayacaklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Mümin Deniz,” Buradaki çalışmalarımız büyük ölçüde tamamlanmak üzere. Yakın zamanda hizmete girecek olan depolama alanını şoförler hem duraklama alanı, hem de sosyal alan olarak kullanabilecek ”dedi. Deniz ve beraberindekiler daha sonra Saruhanlı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ramazan Uzundal ile makamında bir araya gelerek ilçe ulaşımı ile ilgili çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*