Pazartesi , 19 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Saruhanlı’nın Yolları Yenileniyor
Saruhanlı’nın Yolları Yenileniyor

Saruhanlı’nın Yolları Yenileniyor

İl genelinde sürdürdüğü asfalt çalışmasıyla ulaşımda trafik güvenliğini arttıran ve vatandaşları konforlu yollara kavuşturan Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda Saruhanlı İlçesi’nde Yılmaz Mahallesi ile karayolu arasında bağlantıyı sağlayan yaklaşık 3 kilometrelik yolda sıcak asfalt çalışmasına başladı. Başlatılan asfalt çalışması nedeniyle memnuniyetini paylaşan mahalle muhtarı Turabi Karataş ve mahalle sakinleri Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Saruhanlı ilçesinde Yılmaz Mahallesi ile karayolları arasında bağlantıyı sağlayan yaklaşık 3 kilometrelik yolda asfalt çalışmasına başladı. Asfalt çalışmalarını Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Süleyman Kahramanlar, Saruhanlı Koordinasyon Şube Müdürü Ali Aybars Özbilgin ve MHP Saruhanlı İlçe Başkanı Baki Ulu birlikte inceledi. Kısa süre içerisinde tamamlanması planlanan asfalt çalışmasının ardından vatandaşlar mevcut güzergâhta daha güvenli ve konforlu ulaşım sağlayacak.

Başkan Ergün’e Hizmet Teşekkürü
Başlatılan asfalt çalışması nedeniyle memnuniyetini dile getiren mahalle muhtarı Turabi Karataş ve mahalle sakinleri Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ettiler.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*