Pazar , 21 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Seğirdim’e 13 Kilometrelik Asfalt
Seğirdim’e 13 Kilometrelik Asfalt

Seğirdim’e 13 Kilometrelik Asfalt

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesinde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Seğirdim Mahallesi ve bağlıları 13 kilometrelik güzergâh boyunca asfalta kavuşuyor.

İl genelinde yolların standardını yükseltmek için hummalı çalışmalar yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesinde de asfaltlamaya devam ediyor. Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir de, Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri ile birlikte Seğirdim Mahallesi’nde yürütülen çalışmaları inceledi. Çalışmalar hakkında bilgi veren Demir, “Seğirdim Mahallesini Akhisar ilçemize bağlayan 13 kilometrelik yol güzergahında ekiplerimiz, asfalt işlerini yürütüyor. Vatandaşlarımızın daha iyi koşullarda ulaşım yapabilmeleri adına gerçekleştirdiğimiz bu çalışmanın bölge halkına hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu. Seğirdim Mahalle Muhtarı Ahmet Doğru da yapılan çalışmalar dolayısıyla Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*