Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Şekerhane Mahallesi’ndeki Fatih Sokak Araç Trafiğine Açıldı
Şekerhane Mahallesi’ndeki Fatih Sokak Araç Trafiğine Açıldı

Şekerhane Mahallesi’ndeki Fatih Sokak Araç Trafiğine Açıldı

Şekerhane Mahallesi’ndeki Fatih Sokak Araç Trafiğine Açıldı : Alanya Belediyesi tarafından, şehir içi trafik akışını rahatlatmak için araç trafiğine açılan Fatih Sokak’ta üstyapı düzenlemelerinin ardından sıcak asfalt çalışması da yapıldı.

Alanya Belediyesi, ilçe genelinde sürdürdüğü yol çalışmalarının yanı sıra şehir merkezinde de trafik akışı rahatlatmak için kavşak ve yol düzenlemelerine devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Şekerhane Mahallesi’nde Atatürk Caddesi üzerinden kapalı otoparka çıkan Fatih Sokak, yeniden düzenlenerek sıcak asfaltla kaplandı.

Halkın ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak, bölgeler arası bağlantıyı sağlamak adına imar planında yol olarak ayrılan alanları, vatandaşların hizmetine sunmak için çalışma yürüttüklerini belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel; “Özellikle kent merkezinde de düzenlemeler yaparak, hem araç hem de yaya trafiğini rahatlatan çözümler üretiyoruz. Bu yöndeki çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*