Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Selçuk Caddesi’nde Kilit Parke Çalışması
Selçuk Caddesi’nde Kilit Parke Çalışması

Selçuk Caddesi’nde Kilit Parke Çalışması

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sarıgöl ilçesi Selçuk Caddesi’nde MASKİ Genel Müdürlüğünün yağmur suyu hattı döşeme çalışmalarının ardından kilit parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

İl genelindeki yol çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sarıgöl Belediyesi işbirliği ile Sarıgöl ilçesi Selçuk Caddesi’nde MASKİ Genel Müdürlüğünün yağmur suyu hattı döşeme çalışmalarının ardından kilit parke taşı döşeme çalışmalarına başladı. Çalışmaların ilçe halkı tarafından takdirle karşılandığını belirten Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, “Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Sarıgöl Belediyesi işbirliği ile ilçemizin dört bir yanında yol yapım çalışmaları aralıksız sürdürülüyor. Selçuk caddesinde MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yağmur suyu hattı döşendi. Ardından kilit parke taşı döşeme çalışmalarına başlandı. Sarıgöl’ün birçok noktasında devam eden yol yapım çalışmalarının son bulmasıyla birlikte yollar güvenli ve konforlu hale gelecek” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*