Cuma , 19 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Serik ve Gazipaşa’da asfalt çalışması
Serik ve Gazipaşa’da asfalt çalışması

Serik ve Gazipaşa’da asfalt çalışması

Serik ve Gazipaşa’da asfalt çalışması :Antalya Büyükşehir Belediyesi Serik’in Gebiz-Kırbaş ve Gazipaşa’nın Ilıca-Şahinler grup yollarında asfalt çalışması yapıyor.

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri Antalya’nın bir ucundan diğer ucuna asfaltsız yol bırakmamak için çalışıyor. Ekipler, Serik’in Gebiz, Akçapınar, Dorumlar, Çatallar ve Kırbaş mahallelerinin ortak kullanımında olan 24 kilometrelik grup yolunu asfaltlıyor. Ekipler, grup yolunun Gebiz-Akçapınar kısmında dolgu ve şarampol temizliği ile alt yapı çalışmalarını tamamlarken doğal su akış kontrolü için büz yerleştiriyor. Hazırlık çalışmaları tamamlandığı Dorumlar, Çatallar, Kırbaş mahalleleri bölümünde ise sathi kaplama asfalt çalışması yürütülüyor.

YILLARDIR İHMAL EDİLEN YOLA BÜYÜKŞEHİR EL ATTI
Ekipler, Gazipaşa’nın Ilıca, Karatepe ve Şahinler mahallelerinin ortak kullanımında bulunan ve yıllardır ihmal edilen 18 kilometrelik grup yolunda da stabilize yol yapım çalışması yapıyor. Ekipler, grup yolunun şarampollerini temizlerken, doğal su akışını sağlamak için büzler yerleştiriyor. Çalışmaların tamamlanmasının ardından grup yolu asfaltla kaplanacak. Ilıca Mahalle Muhtarı Hasan Ali Kaplan yolun 3 mahallenin ortak kullanımında olduğunu, uzun yıllardır ihmal edildiğini belirterek, Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir de Serik ve Gazipaşa’da devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*