Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 72. Batman » Seyitler Mahallesinde Asfalt Çalışması
Seyitler Mahallesinde Asfalt Çalışması

Seyitler Mahallesinde Asfalt Çalışması

Seyitler Mahallesinde Asfalt Çalışması :Batman Belediyesi yolların yapımı konusunda hem asfaltlama hem de kilit taşı döşeme çalışmalarını aynı zaman dilimi içerisinde yürütüyor.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin asfaltlama çalışmaları kapsamında kimi bölgelerde hiç asfalt görmemiş yollar asfaltlanırken, kimi bölgelerde ise bozulan asfalt yollar, kalıcılığı gözetilen yöntemlerle bakım ve onarımdan geçiriliyor.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt ekipleri, Batmanı çevreleyen yollardan biri olan Çamlıbel Caddesinin, asfaltlanmamış bölümünde çalışmalar başlattı. Çamlıbel Caddesinin Seyitler Mahallesindeki bölümünde yürütülen çalışmalarda ekipler çift yönlü olarak yaklaşık 1 kilometrelik yolu asfaltlayacak.

Şehir içi ulaşımın sağlıklı akışını sağlamak için seferber olan Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bozulan asfaltlı yollarda ise bakım ve onarım çalışmaları yürütüyor. Bu kapsamda Kültür Mahallesi Mezopotamya Caddesinde asfalt yenileme freze çalışmaları başlatan ekipler Çarşı, Meydan ve Ziya Gökalp Mahallelerinde ise asfalt yama çalışmaları yürüttü.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*