Cuma , 19 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 63. Şanlıurfa » Seyrantepe Yeni Bulvarlarla Nefes Alacak
Seyrantepe Yeni Bulvarlarla Nefes Alacak

Seyrantepe Yeni Bulvarlarla Nefes Alacak

Seyrantepe Yeni Bulvarlarla Nefes Alacak :Şanlıurfa’nın 13 ayrı ilçesinde yol ağını her geçen gün genişleten Büyükşehir Belediyesi kentin trafiğine rahat nefes aldıracak yeni bulvarları ve caddeleri birer birer açarak halkın hizmetine sunuyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Karaköprü İlçesine bağlı Seyrantepe(MAŞUK) Mahallesinde yaşayan nüfusu göz önünde bulundurarak bölge trafiğine rahat nefes aldıracak yeni bulvarlar açmaya devam ediyor.

Şanlıurfa-Diyarbakır Karayolu ve Balıkayağı Bulvarı ile Seyrantepe Bölgesini birbirine bağlayacak olan 17 metre genişliğindeki Şair Nabi Bulvarı’nda hummalı bir çalışma sürdüren Büyükşehir Belediyesi ekipleri, bölgede ikinci bir bulvarı ise açmak için kolları sıvadı.

İş makinelerinin hummalı bir çalışma yürüttüğü bölgede yeni açılan bulvarların en kısa sürede altyapısını ve üstyapısını tamamlamayı hedefleyen Büyükşehir Belediyesi bulvarları açarak halkın hizmetine sunmayı hedefliyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*